Damarbetsbord rokoko

Föregående | Översikt | Nästa

478342

DAMARBETSBORD, 1700-tal, stockholmsarbete i rokoko, beslag i brons, fanerad med valnöt, 2 lådor i sarg, höjd ca 76, 80x50 cm, nyckel finns

Smärre fanerabortfall, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

478342 - Damarbetsbord rokoko
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Damarbetsbord  rokoko

Budhistorik (15 bud)
3415671
11 000
3413109
10 500
3415670
10 000
3413109
9 800
3415669
9 600

1 timme 52 minuter kvar
Avslutas: 2017-08-17 kl 11:32
AKTUELLT BUD SEK:
11 000
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer