Anders Zorn etsning

478341

ZORN, Anders (1860-1920): Sappo, 1917, signerad Zorn, etsning, 20,5x18 cm.
LITTERATUR: Asplund 278, Hjert & Hjert 283, ZG 278
Gulnad

Geijersgatan 14, Göteborg

Anders Zorn etsning
Budhistorik (27 bud)
3423134
4 800
3423128
4 600
3418390
4 400
3418345
4 200
3418344

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.