Spegel 1800-tal

478335

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, fanér i mahogny, bronserad dekor, ca 152x93 cm

Slitage, lös listdel medföljer

Ändringar/tillägg
Lös listdel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Speglar

Rum 9

Spegel 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3418235
450
3417780
3417207
3415206

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.