Skrivbyrå 1800-tal

478333

SKRIVBYRÅ, 1800-tal, Karl Johan, fanér i mahogny, 4-lådig, övre lådan med skrivinredning, beslag i mässing, dekor av kolonnetter, höjd ca 192, 101x52 cm, nycklar medföljer

Slitage, skiva med ytslitage/färgförändring, bakstycke något löst

Ändringar/tillägg
Nycklar(2) medföljer avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skrivbyrå 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3418522
3418427
1 600
3416718
3409085
3408576

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.