Teddybjörn

478328

TEDDYBJÖRN, Tyskland, 1900-talets första hälft, textilt material, fotsulor i skinn, stoppad med halm, höjd ca 92 cm.

Ett öga löst, bruks och åldersrelaterat slitage.

Leksaker

Monter 19

Teddybjörn

Budhistorik (1 bud)

3418162
2017-08-17 16:16:42

2017-08-17 kl 16:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.