James Rosenquist litografi

478327

JAMES ROSENQUIST (född 1933): Time Stream, (Hommage aux Prix Nobel), färgserigrafi och litografi, 1975, signerad och numrerad Rosenquist 85/100, ca 76x57 cm
LITTERATUR: Glenn 87

saknar glas

Rum 2

James Rosenquist litografi
Budhistorik (21 bud)
3413861
3 600
3418023
3 600
3413861
3 400
3413671
3 200
3413671

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.