Matgrupp 5 delar Farstrup

478326

MATGRUPP, 5 dlr, teak, bestående av: 4 stolar Farstrup, omärkta, bord med 2 utdragskivor á 40 cm st., höjd ca 74 cm, ca 121x83 cm

Slitage, repor

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 4

Matgrupp 5 delar Farstrup

Budhistorik (5 bud)
3417996
2 800
3412059
1 700
3411722
1 600
3408762
3408250

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.