Ernst Fuchs färgetsning

478317

ERNST FUCHS (född 1930): Figurkomposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Ernst Fuchs, färgetsning, numrerad 85/100, ca 42x54 cm

Fack 9

Ernst Fuchs färgetsning
Budhistorik (13 bud)
3417770
1 400
3417769
1 300
3417738
3417768
3417738

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.