Sidney Nolan färgoffsetlitografi

478314

SIDNEY NOLAN(1917-1992): Figur i landskap, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Nolan 85/100, färgoffsetlitografi, ca 56x75 cm

saknar glas, löst blad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (12 bud)
3413856
3413665
3413855
3413665
3408707
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.