Bordsarmaturer med putto

478312

BORDSARMATURER, ett par, 1900-talets andra hälft, gulmetall, dekor i form av putti med ymnighetshorn, total höjd ca 74 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordsarmaturer med putto

Budhistorik (18 bud)
3418409
3417836
3418398
3417836
950
3418394
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.