Jessie Mary Dahlström oljemålning

478309

JESSIE MARY DAHLSTRÖM (England/Sverige,1887-1949): Vikarbyn, signerad, olja på pannå, ca 33x41 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Budhistorik (4 bud)

3417304
450
3418177
3417304
3414109

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.