Julio le Parc serigrafi

478308

JULIO LE PARC (Argentina, född 1928): Grafisk komposition, (Hommage aux Prix Nobel), serigrafi, signerad le Parc, numrerad 85/100, bladmått ca 75x55 cm

Rum 2

Julio le Parc serigrafi
Budhistorik (25 bud)
3418534
3 200
3414840
3414821
2 800
3414839
2 800
3414821
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.