Gerda Wallander oljemålning

478307

GERDA WALLANDER (1862-1926): Aftonstämning över strandlandskap, signerad G. Wallander, olja på duk, 70,5x101 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Gerda Wallander oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3418246
900
3418236
850
3418220
3418217
3412015

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.