Kimmo Kaivanto färglitografi

478306

KIMMO KAIVANTO (1932-2012): "Neljän Tuuman Ajatuksia", (Hommage aux Prix Nobel), signerad Kimmo Kaivanto -74, 85/100 färglitografi, bladmått ca 75x55 cm

fläckar, saknas glas

Rum 14

Kimmo Kaivanto färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3413862
3413672
1 400
3413672
3413326
3409828

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.