Meckseper färgetsning

478304

FRIEDRICH MECKSEPER (född 1936): Stilleben, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och daterad -76, numrerad 85/100, färgetsning, ca 39x49 cm

Fack 27

Meckseper färgetsning
Budhistorik (1 bud)

3409824
2017-08-11 07:37:53

2017-08-17 kl 20:18
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.