Ernst Billgren litografi

478303

ERNST BILLGREN (född 1957): ''Ledorna och svanen'', signerad och numrerad Ernst Billgren, 48/125, färgetsning, ca 21x44 cm

Rum 3

Ernst Billgren litografi
Budhistorik (6 bud)
3417606
2 600
3416984
2 400
3416871
3411997
3411573

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.