Taburetter 1800-tal

478301

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, empire, grönmålade, svängda ben, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 42 cm

Renoverade, kompletterade, slitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Taburetter 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3414143
3413644
1 700
3413642
1 400
3413166
3413164
550

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.