Stolar gustavianska

478300

STOLAR, 4 st, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, modell axet, stoppade textilklädda sitsar, skuren dekor, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar gustavianska

Budhistorik (5 bud)
3418429
3408944
450
3408943
3408942
3408334

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.