Krishna Reddy färgetsning

478299

KRISHNA REDDY (Indien/USA född 1925): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad Krishna Reddy, 85/100, färgetsning, ca 35x52 cm

Fack 27

Krishna Reddy färgetsning
Budhistorik (4 bud)

3418084
3409825
3418082
3409825

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.