Eduardo Paolozzi litografi

Föregående | Översikt | Nästa

478298

EDUARDO PAOLOZZI (född 1924): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och daterad 1974, 85/100, litografi, ca 67x48 cm

Fack 36

478298 - Eduardo Paolozzi litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Eduardo Paolozzi litografi
Budhistorik (18 bud)
3410739
3410376
3410463
3410376
950
3410308
900

10 timmar 3 minuter kvar
Avslutas: 2017-08-17 kl 19:42
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer