Eduardo Paolozzi litografi

478298

EDUARDO PAOLOZZI (född 1924): Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och daterad 1974, 85/100, litografi, ca 67x48 cm

Fack 36

Eduardo Paolozzi litografi
Budhistorik (24 bud)
3418329
1 800
3418323
1 700
3418067
1 600
3418322
1 600
3418067
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.