Hans Hansen armring

478288

HANS HANSEN, armring, sterlingsilver, stämplad Hans Hansen 925S, Denmark 215, innerlängd ca 6 cm, vikt ca 36 g

Smärre slitage

Guld/Smycken

Hans Hansen armring

Budhistorik (3 bud)

3418306
3417900
3415533

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.