Rune Hagman oljemålning

478285

RUNE HAGMAN (1914-2007): Figurkomposition, signerad R. Hagman, olja på duk, ca 64x121 cm

Rum 9

Rune Hagman oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3418223
2017-08-17 17:13:17

2017-08-17 kl 18:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.