Ronny Hård oljemålning

478283

RONNY HÅRD (f 1950): Komposition signerad och daterad Ronny Hård -96, olja på papp, 85x70 cm

Rum 2

Ronny Hård oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3418016
3418018
3418016
1 900
3418015
1 800
3418014
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.