Johannes Ravn oljemålning

478281

JOHANNES RAVN (1922-1991): Orrar i höstlandskap, signerad och daterad 56, olja på duk, 23x32 cm

Rum 1

Johannes Ravn oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3418330
450
3410368
3410252
3410023

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.