Ronny Hård oljemålning

478280

RONNY HÅRD (f 1950): Komposition med hus, signerad och daterad Ronny Hård -96, olja på papp, 75x76 cm

Rum 4

Ronny Hård oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3409664
3409663
3408532

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.