Leszek Piasecki oljemålning

478279

LESZEK PIASECKI (Polen, 1928-1990): Slädparti med hästar, signerad Leszek Piasecki, olja på duk, 30x50 cm

Fack 2

Leszek Piasecki oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3417599
1 600
3417173
3412500
1 400
3411419
3411050

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.