Edvard Bergh

478278

EDVARD BERGH (1828-1880): Fiskafänge i fors, signerad och daterad Edward Bergh, 1865, olja på duk, ca 66x96 cm

Dukskador, duken i behov av sträckning

Konst, Äldre måleri

Edvard Bergh

Budhistorik (5 bud)
3430710
9 000
3430666
7 000
3426002
5 200
3419186
5 000
3419102

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.