Armband 14 k guld på silver 900

478261

ARMBAND, 14 k guld på silver 900, 1900-talets andra hälft, Guatemala, dekor med figurscener, stämplad Joy SN. Antonio Hecho en Guatemala, längd 18 cm, vikt ca 32 g

Guld/Smycken

Budhistorik (6 bud)
3417824
650
3417823
500
3417822
450
3416404
3410341

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.