Karmstol Danmark

478246

KARMSTOL, 1960-tal, Danmark, ek, brun skinnklädsel, sitthöjd 45 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 7

Karmstol Danmark

Budhistorik (4 bud)

3413025
3412975
3407722
3406871

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.