Peter Weiss, Kalaset

Föregående | Översikt | Nästa

478244

PETER WEISS
1916-1982
Kalaset
Signerad och daterad Weiss -46. Blandteknik på papper, 39 x 55 cm.

Fack 6

478244 - Peter Weiss, Kalaset
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Peter Weiss, Kalaset

Budhistorik (4 bud)

3415638
4 200
3413494
3413493
3 200
3413492

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-20 kl 19:48
AKTUELLT BUD SEK:
4 200
Utropspris SEK:
12 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer