Peter Weiss, Kalaset

478244

PETER WEISS
1916-1982
Kalaset
Signerad och daterad Weiss -46. Blandteknik på papper, 39 x 55 cm.

Kundcenter

Peter Weiss, Kalaset

Budhistorik (8 bud)
3423065
10 000
3423063
8 000
3419324
4 600
3419323
4 400
3415638
4 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
12 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.