Karmstol Queen Anne

478243

KARMSTOL, England, Queen Anne, kallstämplad TB, mahogny, sitthöjd 47 cm

Senare klädsel, lagningar och förstärkningar

Möbler, Stolar

Rum 12

Karmstol Queen Anne

Budhistorik (12 bud)
3417206
3417205
1 600
3417202
3417071
700
3416781
650

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.