Eric With oljemålning

478240

ERIC WITH (1900-tal), kustlandskap, signerad Eric With, daterad a tergo 1983, olja på pannå, 37x42 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Eric With oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3422360
2017-08-20 11:36:19

2017-08-20 kl 11:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.