Orientmatta

478236

ORIENTMATTA, semiantik, sannolikt Isfahan, ca 438x296 cm

Ställvis slitage, något blekt, ytfläckar, lagning

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (19 bud)
3417127
5 200
3417005
5 000
3417005
3416469
3 800
3415996
3 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.