Utomhusbelysning

478234

VÄGGBELYSNING, för utomhusbruk, 1900-talets andra hälft, höjd ca 39 cm

Slitage

Belysning, Vägglampor, Diverse

Rum 7

Utomhusbelysning

Budhistorik (26 bud)
3417361
3 200
3417360
3417359
2 800
3417357
2 600
3417351
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.