Byrå rokoko

478232

BYRÅ, ek, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, beslag i bronserad brons, höjd ca 81, 97x58 cm, nyckel finns

Fanersläpp, beslagen med senare bronsering

Ändringar/tillägg
Nyckel och mindre fanerbittar medföljer och finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Byrå rokoko

Budhistorik (13 bud)
3414981
14 500
3416326
14 000
3414981
13 500
3416325
13 000
3414981
12 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.