Byrå rokoko

478232

BYRÅ, ek, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, beslag i bronserad brons, höjd ca 81, 97x58 cm, nyckel finns

Fanersläpp, beslagen med senare bronsering

Ändringar/tillägg
Nyckel och mindre fanerbittar medföljer och finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Byrå rokoko

Budhistorik (13 bud)
3414981
14 500
3416326
14 000
3414981
13 500
3416325
13 000
3414981
12 000

Slutpris SEK:
14 500
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer