Skrivskåp

478226

SKRIVSKÅP, med snedklaff, omkring 1800, ek, nyckelskyltar i ben, intarsiadekor, höjd ca 202, 170x47cm, nyckel finns

Slitage, renoverad och kompletterad, skador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Skrivskåp

Budhistorik (17 bud)
3417045
3417023
950
3417044
950
3417023
900
3417043
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.