Vas Persien silver

478219

VAS, silver, Persien, tidigt 1900-tal, driven dekor med med bl.a. fåglar och bladverk, höjd ca 25 cm, vikt ca 893 g

Bucklor, skevhet

Silver, Övriga silverföremål

Monter 13

Vas Persien silver

Budhistorik (8 bud)
3416752
5 400
3408222
5 200
3408222
2 800
3416268
2 600
3408222
2 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.