Solveig Pripp skulptur

478206

SOLVEIG PRIPP (född 1929) Skulptur, sittande flicka, signerad samt numrerad 2/10, patinerad brons, höjd ca 12,5 cm.

Konst, Skulpturer

Monter 13

Solveig Pripp skulptur

Budhistorik (16 bud)
3415308
3414866
3415302
1 900
3414866
1 800
3413534
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.