Arnaldo Pomodoro

478205

ARNALDO POMODORO (Italien född 1926):Komposition, (Hommage aux Prix Nobel), signerad och numrerad 85/100, etsning/collage, ca 69x50 cm

Fack 6

Arnaldo Pomodoro
Budhistorik (15 bud)
3417259
2 600
3414820
2 400
3417258
2 400
3414820
3413870

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.