Modellfordon olika fabrikat

478196

MODELLFORDON, 12 st., 1950/60-tal, olika fabrikat bland annat Dinky Toys, Schuco och Lesney, längd ca 5-18 cm

Slitage, figuren till Pathe News ej original, en del lagad

Diverse

Modellfordon olika fabrikat

Budhistorik (5 bud)
3407343
500
3416602
450
3407343
3408072
3407343

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.