Antoni Tapies litografi

478193

ANTONI TAPIES (1923-2012): "Empreintes de Mains", signerad Tapies, p.a, litografi, bladmått ca 54x67 cm
LITTERATUR: Galfetti 737

Ej examinerad ur ram

Rum 6

Antoni Tapies litografi
Budhistorik (4 bud)

3418928
2 600
3412389
3411011
3410964

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.