Torsten Renqvist träsnitt

478188

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Apa, ur serien "Djur", signerad, daterad och numrerad 1/200, -52, träsnitt, 38x32,5 cm;

Fack 11

Torsten Renqvist träsnitt
Budhistorik (20 bud)
3416483
3416480
1 400
3416465
1 300
3416461
3416432

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.