Siri Rathsman

478185

SIRI RATHSMAN (1894-1974): Kompositioner, 2 st, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm

Något vågigt blad, oramade

Siri Rathsman
Budhistorik (1 bud)

3421390
2017-08-19 18:08:03

2017-08-19 kl 19:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.