Siri Rathsman

478181

SIRI RATHSMAN (1894-1974): Kompositioner, 2 st, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm

Något vågigt blad, oramade

Siri Rathsman
Budhistorik (5 bud)
3412013
500
3411568
450
3411408
3409331
3408690

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.