Siri Rathsman

478180

SIRI RATHSMAN (1894-1974): Kompositioner, 2 st, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm

Något vågigt blad, oramade

Siri Rathsman
Budhistorik (9 bud)
3411993
850
3416058
3411993
750
3412999
700
3411993
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.