Ljusstakar 1800-tal

478176

LJUSSTAKAR, ett par, trä, 1800-tal, eklektisk stil, skuren dekor, förgyllda, höjd ca 33 cm

En pigg saknas, lagningar, färgbortfall

Diverse, Belysning

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3416507
550
3416237
500
3416506
500
3416237

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.