Svante Petri oljemålning

478175

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): "Över ett brusande hav, Mollösund Orust", signerad, olja på duk, ca 70x100 cm

Rum 8

Svante Petri oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3417092
13 000
3416982
12 500
3416982
12 000
3416636
11 500
3416152
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.