Axel Julius Smith

478174

AXEL JULIUS SMITH (1800-tal): Erik XIV, kop. signerad A. Smith cop., olja på duk, ca 29x22 cm

Uppfordrad

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Axel Julius Smith

Budhistorik (40 bud)
3416618
7 000
3416622
6 800
3416618
6 600
3416621
6 400
3416618
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.