Ljuskrona 1800-tal oscariansk

478170

LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 9 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, invändigt elektrifierad, höjd ca 68 cm

Ändringar/tillägg
Renoverad

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

Ljuskrona 1800-tal oscariansk

Budhistorik (22 bud)
3416896
5 800
3416903
5 600
3416896
5 200
3416892
5 000
3416895
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.