Takarmatur 1960-tal

478168

TAKARMATUR, 1960-tal, 4-armad, stomme i mässing, kupor i opalinglas, höjd ca 162, diameter 60 cm

En kupa med nedre kantnagg o spricka, en kupa med mindre nedre nagg, obetydliga mindre nagg

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takarmatur 1960-tal

Budhistorik (9 bud)
3416859
700
3416185
650
3416815
600
3416185
550
3408767
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.